Oceń nas

Oceń poziom usług zrealizowanych
Rate our services quality

1

2

3

4

5

Oceń jakość obsługi pacjenta przez personel rejestracji
Rate the quality of consumer service by the registration personnel

1

2

3

4

5

Oceń sposób przekazywania informacji w trakcie wizyty przez lekarza
Rate the doctor's method of delivering information during the visit

1

2

3

4

5

3 komentarze dla “Oceń nas

  1. Jestem bardzo zadowolona z poziomu świadczonych usług. W moim przypadku nie było potrzebne zdjęcie rentgenowskie, a mimo to zabieg usunięcia ósemki, przebiegł bardzo sprawnie i szybko. Na początku Dr Bukowski przeprowadził, krótki wywiad nt. mojego stanu zdrowia i poinformował mnie jak będzie przeprowadzane usuwanie. Opowiedział też jakich wrażeń i odczuć mogę doświadczyć. Bardzo to doceniam, właśnie takiego podejścia oczekiwałam. Na koniec otrzymałam kolejne pouczenie, co powinnam, a czego nie, aby wszystko wróciło do normy.
    Nie wiem jak to możliwe, ale kiedy znieczulenie przestało działać nie potrzebowałam środków przeciwbólowych. Miałam też niewielką opuchliznę. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam, miejsce poleciła mi przyjaciółka. Zabieg został sfinansowany przez NFZ – to też niewątpliwy atut – trzeba się jedynie uzbroić w cierpliwość.

  2. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu usunięcia ósemki u dr. Bukowskiego. Zabieg przebiegł błyskawicznie, leczenie również. Polecam profesjonalne podejście pana doktora i gabinet.

  3. Jestem bardzo zadowolony z wizyty , należę do osób które boją się panicznie stomatologa lecz na miejscu dr.Cichoń jest perfekcyjny , sprawę załatwia szybko i bezboleśnie .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *